Stabilizovaný Ruskus (Ruscus) - Růžový

Balení má hmotnost přibližně 100g.

Délka větvičky je přibližně 60 cm. 

Růžový odstín. 

Jedná se o přírodní produkt, proto nebudou dvě větvičky identické tvarem ani strukturou. 

Ideální do váz, kompozic, kytic. 

Díky procesu stabilizace si zachovávají rostliny svůj vzhled po dlouhou dobu. 

Chraňte před přímým sluncem a zdroji tepla. 

Pokud je vlhkost poblíž rostliny příliš vysoká, mohou z listů unikat kapky barviva a ty mohou obarvit okolí.

Není vhodné používat rostliny v místnostech, ve kterých vlhkost po delší dobu překračuje 80 %. 

Ruskusy mají časem tendenci více či méně vadout a stonky kroutit.

Velmi příjemná struktura. 

Šetrný k životnímu prostředí i lidem.

Dostupnost Skladem
299 Kč
Stabilizovaný Ruskus (Ruscus) - Růžový

Stabilizovaný růžový Ruskus (Ruscus), je nádherná rostlina z čeledi asparagovitých, která byla podrobena stabilizačnímu procesu. Stabilizace umožňuje zachovat přirozený vzhled a růžovou barvu Ruskusu po dlouhou dobu, což z něj činí trvalý dekorační prvek v různých interiérových aranžmá. Stabilizovaný Ruskus si zachovává svůj charakteristický vzhled, tedy mnoho tenkých a pružných větví složených z malých, kopinatých listů. Růžová barva dodává Ruskusu jemnost, subtilní kouzlo a eleganci, což se skvěle hodí k mnoha dekoračním stylům a může být v interiérové dekoraci používán mnoha způsoby. Může sloužit jako krásná stolní dekorace pro svátky nebo oslavy a ceremonie. Může být také umístěna ve vázách nebo květináčích, samostatně nebo v kombinaci s jinými květinami a rostlinami, vytvářejíc efektní kompozice.

  
 
 
 
 
 
 
 

Stabilizované produkty si díky procesu stabilizace zachovávají svou původní krásu bez nutnosti zvláštní péče. Jsou vynikající volbu pro milovníky odolných a působivých dekorativních prvků. Stabilizované produkty lze použít k dekoraci interiérů mnoha různými způsoby. Proces stabilizace probíhá bez použití škodlivých chemikálií, díky čemuž je ekologický a podporuje udržitelný rozvoj. 

Stabilizované produkty jsou přírodní, proto nebudou nikdy dvě větvičky/květiny identické tvarem ani strukturou. Pamatujte, že stabilizované rostliny by neměly být vystaveny povětrnostním podmínkám a přímému slunečnímu záření, nepotřebují zalévat, chraňte je také před dlouhodobým teplem, chladem a nadměrnou vlhkostí, protože tyto faktory mohou ovlivnit jejich trvanlivost a vzhled. Barvy se mohou mezi šaržemi lišit. Zlomené nebo popraskané stonky nebo listy jsou pro tento typ produktů přirozený. Obarvené rostliny časem ztrácejí barvu a při dlouhodobém vystavení příliš vysoké vlhkosti mohou pouštět barvu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: