Držák na květiny Zelený - svatební boutonniere

Držák na květiny Zelený - svatební boutonniere - 1ks

Velikost: 2 x 5 cm

Dostupnost Skladem
11 Kč
Držák na květiny Zelený - svatební boutonniere

Držák na květiny Zelený - svatební boutonniere - 1ks

Velikost: 2 x 5 cm

Zelený špendlík se spínacím špendlíkem pro vytvoření květinové knoflíkové dírky je praktický a stylový kousek pro vytvoření elegantních a jedinečných knoflíkových dírek.

Tento zelený špendlík je navržen tak, aby k němu bylo možné připevnit květiny, listy nebo jiné ozdoby a vytvořit tak knoflíkovou dírku. Pomocí tohoto nástroje může florista snadno a bezpečně přidržet složené prvky a vytvořit tak krásné a trvanlivé květinové knoflíkové dírky.

Pojistný špendlík, který je na špendlíku umístěn, zajišťuje pevné a bezpečné upevnění, což je důležité pro zajištění toho, aby se knoflíková dírka při nošení nepohybovala. Díky tomuto výrobku zůstane knoflíková dírka na svém místě po celou dobu obřadu, recepce nebo jiné oslavy.

Zelený špendlík je univerzální a hodí se k různým barvám a typům květin.

Závěrem lze říci, že zelený špendlík se spínacím špendlíkem pro vytvoření květinové knoflíkové dírky je praktický a estetický výrobek, který vám umožní snadno a s jistotou vytvořit krásné knoflíkové dírky. Je to nepostradatelná pomůcka pro floristy a dokonalý doplněk pro formální a slavnostní události.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: