Stabilizovaný Ruskus (Ruscus) - Broskvový

Balení má hmotnost přibližně 100g.

Délka větvičky je přibližně 60 cm. 

Broskvový odstín. 

Jedná se o přírodní produkt, proto nebudou dvě větvičky identické tvarem ani strukturou. 

Ideální do váz, kompozic, kytic. 

Díky procesu stabilizace si zachovávají rostliny svůj vzhled po dlouhou dobu. 

Ruskusy mají časem tendenci více či méně vadout a stonky kroutit.

Chraňte před přímým sluncem a zdroji tepla. 

Pokud je vlhkost poblíž rostliny příliš vysoká, mohou z listů unikat kapky barviva a ty mohou obarvit okolí.

Není vhodné používat rostliny v místnostech, ve kterých vlhkost po delší dobu překračuje 80 %. 

Velmi příjemná struktura. 

Šetrný k životnímu prostředí i lidem.

Dostupnost Skladem
299 Kč
Stabilizovaný Ruskus (Ruscus) - Broskvový

 

Stabilizovaný broskvový Ruskus (Ruscus), je nádherná rostlina z čeledi asparagovitých, která byla podrobena stabilizačnímu procesu. Stabilizace umožňuje zachovat přirozený vzhled a broskvovou barvu Ruskusu po dlouhou dobu, což z něj činí trvalý dekorační prvek v různých interiérových aranžmá. Broskvový Ruskus si zachovává svůj charakteristický vzhled, tedy mnoho tenkých a pružných větví složených z malých, kopinatých listů. Broskvová barva dodává Ruskusu jemnost, subtilní kouzlo a eleganci, což se skvěle hodí k mnoha dekoračním stylům a může být v interiérové dekoraci používán mnoha způsoby. Může sloužit jako krásná stolní dekorace pro svátky nebo oslavy a ceremonie. Může být také umístěna ve vázách nebo květináčích, samostatně nebo v kombinaci s jinými květinami a rostlinami, vytvářejíc efektní kompozice.

  
 
 
 
 
 
 
 

Stabilizované produkty si díky procesu stabilizace zachovávají svou původní krásu bez nutnosti zvláštní péče. Jsou vynikající volbu pro milovníky odolných a působivých dekorativních prvků. Stabilizované produkty lze použít k dekoraci interiérů mnoha různými způsoby. Proces stabilizace probíhá bez použití škodlivých chemikálií, díky čemuž je ekologický a podporuje udržitelný rozvoj. 

Stabilizované produkty jsou přírodní, proto nebudou nikdy dvě větvičky/květiny identické tvarem ani strukturou. Pamatujte, že stabilizované rostliny by neměly být vystaveny povětrnostním podmínkám a přímému slunečnímu záření, nepotřebují zalévat, chraňte je také před dlouhodobým teplem, chladem a nadměrnou vlhkostí, protože tyto faktory mohou ovlivnit jejich trvanlivost a vzhled. Barvy se mohou mezi šaržemi lišit. Zlomené nebo popraskané stonky nebo listy jsou pro tento typ produktů přirozený. Obarvené rostliny časem ztrácejí barvu a při dlouhodobém vystavení příliš vysoké vlhkosti mohou pouštět barvu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: