Držák na květiny Bílý - svatební boutonniere

Držák na květiny Bílý - svatební boutonniere - 1ks

Velikost: 2 x 5 cm

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
11 Kč
Držák na květiny Bílý - svatební boutonniere

Držák na květiny Bílý - svatební boutonniere - 1ks

Velikost: 2 x 5 cm

Bílý špendlík se spínacím špendlíkem pro vytvoření květinové knoflíkové dírky je praktickým a stylovým kouskem pro vytvoření elegantních a jedinečných knoflíkových dírek.

Tento bílý špendlík je navržen tak, aby se k němu daly připevnit květiny, listy nebo jiné ozdoby pro vytvoření knoflíkové dírky. Pomocí tohoto nástroje může florista snadno a bezpečně přidržet zakomponované prvky a vytvořit tak krásné a trvanlivé květinové knoflíkové dírky.

Bezpečnostní špendlík, který je na špendlíku umístěn, zajišťuje pevné a bezpečné upevnění, což je důležité pro zajištění toho, aby se knoflíková dírka při nošení nepohybovala. Díky tomuto výrobku zůstane knoflíková dírka na svém místě po celou dobu obřadu, recepce nebo jiné oslavy.

Bílý špendlík je univerzální a hodí se k různým barvám a typům květin.

Závěrem lze říci, že bílý špendlík se spínacím špendlíkem pro vytvoření květinové knoflíkové dírky je praktický a estetický výrobek, který vám umožní snadno a s jistotou vytvořit krásné knoflíkové dírky. Je to nepostradatelná pomůcka pro floristy a dokonalý doplněk pro formální a slavnostní události.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: