Stabilizovaný Ruskus (Ruscus) - Světla levandule

Balení má hmotnost přibližně 100g.

Délka větvičky je přibližně 60 cm. 

Odstín světlé levandule. 

Jedná se o přírodní produkt, proto nebudou dvě větvičky identické tvarem ani strukturou. 

Ideální do váz, kompozic, kytic. 

Díky procesu stabilizace si zachovávají rostliny svůj vzhled po dlouhou dobu. 

Pokud je vlhkost poblíž rostliny příliš vysoká, mohou z listů unikat kapky barviva a ty mohou obarvit okolí.

Chraňte před přímým sluncem a zdroji tepla. 

Není vhodné používat rostliny v místnostech, ve kterých vlhkost po delší dobu překračuje 80 %. 

Ruskusy mají časem tendenci více či méně vadout a stonky kroutit.

Velmi příjemná struktura. 

Šetrný k životnímu prostředí i lidem.

Dostupnost Skladem
299 Kč
Stabilizovaný Ruskus (Ruscus) - Světla levandule

Stabilizovaný Ruskus (ruscus) v barvě levandule lze využít mnoha způsoby. Vytváří venkovskou atmosféru a může být použit ve venkovských a boho kompozicích, ale také skvěle doplňuje strohý minimalismus. Stabilizovaný Ruskus v odstínu levandule má velmi univerzální barvu, která v závislosti na kombinaci vytvoří zcela odlišný výsledek. Ve venkovských a rustikálních interiérech je levandulovou barvu nejlepší kombinovat s pastelovými a tlumenými barvami (růžovou, modrou, fialovou, žlutou, aqua) a teplými béžovými tóny. Pro modernější styl použijte černou, stříbrnou, antracitovou, holubí šedou nebo popelavou. Chcete-li dosáhnout stylu Glamour, kombinujte levandulovou barvu se zlatem, fuksií, amarantem, švestkovou barvou, burgundským vínem a červeným vínem. 

Stabilizované produkty si díky procesu stabilizace zachovávají svou původní krásu bez nutnosti zvláštní péče. Jsou vynikající volbu pro milovníky odolných a působivých dekorativních prvků. Stabilizované produkty lze použít k dekoraci interiérů mnoha různými způsoby. Proces stabilizace probíhá bez použití škodlivých chemikálií, díky čemuž je ekologický a podporuje udržitelný rozvoj. 

Stabilizované produkty jsou přírodní, proto nebudou nikdy dvě větvičky/květiny identické tvarem ani strukturou. Pamatujte, že stabilizované rostliny by neměly být vystaveny povětrnostním podmínkám a přímému slunečnímu záření, nepotřebují zalévat, chraňte je také před dlouhodobým teplem, chladem a nadměrnou vlhkostí, protože tyto faktory mohou ovlivnit jejich trvanlivost a vzhled. Barvy se mohou mezi šaržemi lišit. Zlomené nebo popraskané stonky nebo listy jsou pro tento typ produktů přirozený. Obarvené rostliny časem ztrácejí barvu a při dlouhodobém vystavení příliš vysoké vlhkosti mohou pouštět barvu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: