Stabilizovaný Ruskus (Ruscus) - Pastelově růžový

Balení má hmotnost přibližně 100g.

Délka větvičky je přibližně 60 cm. 

Pastelově růžový odstín. 

Jedná se o přírodní produkt, proto nebudou dvě větvičky identické tvarem ani strukturou. 

Ideální do váz, kompozic, kytic. 

Díky procesu stabilizace si zachovávají rostliny svůj vzhled po dlouhou dobu. 

Chraňte před přímým sluncem a zdroji tepla. 

Pokud je vlhkost poblíž rostliny příliš vysoká, mohou z listů unikat kapky barviva a ty mohou obarvit okolí.

Není vhodné používat rostliny v místnostech, ve kterých vlhkost po delší dobu překračuje 80 %. 

Ruskusy mají časem tendenci více či méně vadout a stonky kroutit.

Velmi příjemná struktura. 

Šetrný k životnímu prostředí i lidem.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
299 Kč
Stabilizovaný Ruskus (Ruscus) - Pastelově růžový

Něžná elegance do každého domova, to je pastelově růžový Ruskus (Ruscus). Je to výjimečná rostlina, která prošla stabilizačním procesem, aby si zachovala svůj přirozený vzhled a barvu na dlouhou dobu. Pastelová růžová je jemný odstín růžové, který dodává Ruskusu jemnost, něžnost a romantický ráz, dokonale se kombinující s různými dekoračními aranžmá. Tato stabilizovaná rostlina má charakteristické tenké a pružné větvičky s mnoha lancetovými listy. Barva pastelové růžové dodává Ruskusu eleganci a činí jej ideálním doplňkem mnoha interiérových stylů, zejména těch s romantickým, vintage nebo klasickým charakterem. Stabilizovaný ruskus je velmi univerzální v interiérové dekoraci. Může být použit jako dekorační prvek na stolech během slavnostních událostí, ve květinových aranžmá, věncích a kyticích, přidává jim něžnost a lehkost. Skvěle se kombinuje s dalšími květinami a rostlinami, vytvářející nádherné kontrasty a barevné kombinace.

Stabilizované produkty si díky procesu stabilizace zachovávají svou původní krásu bez nutnosti zvláštní péče. Jsou vynikající volbu pro milovníky odolných a působivých dekorativních prvků. Stabilizované produkty lze použít k dekoraci interiérů mnoha různými způsoby. Proces stabilizace probíhá bez použití škodlivých chemikálií, díky čemuž je ekologický a podporuje udržitelný rozvoj. 

Stabilizované produkty jsou přírodní, proto nebudou nikdy dvě větvičky/květiny identické tvarem ani strukturou. Pamatujte, že stabilizované rostliny by neměly být vystaveny povětrnostním podmínkám a přímému slunečnímu záření, nepotřebují zalévat, chraňte je také před dlouhodobým teplem, chladem a nadměrnou vlhkostí, protože tyto faktory mohou ovlivnit jejich trvanlivost a vzhled. Barvy se mohou mezi šaržemi lišit. Zlomené nebo popraskané stonky nebo listy jsou pro tento typ produktů přirozený. Obarvené rostliny časem ztrácejí barvu a při dlouhodobém vystavení příliš vysoké vlhkosti mohou pouštět barvu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: