Stabilizovaný Ruskus (Ruscus) - Tyrkysový

Balení má hmotnost přibližně 100g.

Délka větvičky je přibližně 60 cm. 

Tyrkysový odstín. 

Jedná se o přírodní produkt, proto nebudou dvě větvičky identické tvarem ani strukturou. 

Ideální do váz, kompozic, kytic. 

Díky procesu stabilizace si zachovávají rostliny svůj vzhled po dlouhou dobu. 

Pokud je vlhkost poblíž rostliny příliš vysoká, mohou z listů unikat kapky barviva a ty mohou obarvit okolí.

Chraňte před přímým sluncem a zdroji tepla. 

Není vhodné používat rostliny v místnostech, ve kterých vlhkost po delší dobu překračuje 80 %. 

Ruskusy mají časem tendenci více či méně vadout a stonky kroutit.

Velmi příjemná struktura. 

Šetrný k životnímu prostředí i lidem.

Dostupnost Skladem
299 Kč
Stabilizovaný Ruskus (Ruscus) - Tyrkysový

Tyrkysový stabilizovaný Ruskus (ruscus) vnese svěží vánek do každého interiéru. Lze jej využít mnoha způsoby, jedním z nich je použití jako výplň do kytic nebo jiných floristických kompozic. Hodí se do společnosti sušených rostlin nebo jiné stabilizované zeleně nebo najde také místo uprostřed stabilizovaných květin. Floristé Ruskus také rádi využívají jako předmět během floristických workshopů. Ruskus v tyrkysové barvě krásně ozdobí každou kompozici. Užijte si krásu přírody bez náročné údržby! Stabilizovaný ruskus nevyžaduje zalévání, hnojení ani stříhání. Jednoduše ho umístěte na požadované místo a vnímejte jeho nadčasovou krásu. Vychutnejte si svěžest zeleně bez starostí. 

Stabilizované produkty si díky procesu stabilizace zachovávají svou původní krásu bez nutnosti zvláštní péče. Jsou vynikající volbu pro milovníky odolných a působivých dekorativních prvků. Stabilizované produkty lze použít k dekoraci interiérů mnoha různými způsoby. Proces stabilizace probíhá bez použití škodlivých chemikálií, díky čemuž je ekologický a podporuje udržitelný rozvoj. 

Stabilizované produkty jsou přírodní, proto nebudou nikdy dvě větvičky/květiny identické tvarem ani strukturou. Pamatujte, že stabilizované rostliny by neměly být vystaveny povětrnostním podmínkám a přímému slunečnímu záření, nepotřebují zalévat, chraňte je také před dlouhodobým teplem, chladem a nadměrnou vlhkostí, protože tyto faktory mohou ovlivnit jejich trvanlivost a vzhled. Barvy se mohou mezi šaržemi lišit. Zlomené nebo popraskané stonky nebo listy jsou pro tento typ produktů přirozený. Obarvené rostliny časem ztrácejí barvu a při dlouhodobém vystavení příliš vysoké vlhkosti mohou pouštět barvu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: