Sušená Glixia Marcela BIG - (Comanthera) - bílá

Kytice se skládá z 200+ větviček. 

Délka větvičky je 35 cm. 

Odstín bílé. 

Glixia BIG má větší květenství než běžná Glixia.  

Jedná se o přírodní produkt, proto nebudou dvě větvičky identické tvarem ani strukturou. 

Ideální do váz, kompozic, kytic. 

Díky procesu sušení si zachovávají rostliny svůj vzhled po dlouhou dobu. 

Chraňte před přímým sluncem a zdroji tepla. 

Není vhodné používat rostliny v místnostech, ve kterých vlhkost po delší dobu překračuje 80 %. 

Velmi příjemná struktura. 

Šetrný k životnímu prostředí i lidem.

Dostupnost Skladem
256 Kč
Sušená Glixia Marcela BIG - (Comanthera) - bílá

Sušená Glixia (z lat. Comanthera) má krásnou, přirozeně jemnou barvu a spoustu drobných kvítků, které z ní dělají dokonalý produkt pro téměř jakoukoliv výzdobu. Díky procesu sušení si Glixia zachovává svou původní krásu bez nutnosti zvláštní péče, což z jejích květů činí skvělou a praktickou dekoraci. Glixia se hodí skvěle jako dekorativní prvek do slavnostních dekorací či dokonce svatebních květin ale také jako doplněk na stoly, police nebo komody, kterým dodává romantický a přirozený nádech. Jeho barva se dokonale hodí k ostatním barvám a vytváří s nimi harmonickou kombinaci. Tato květina je vynikající volbou pro ty, kdo mají rádi neobvyklé produkty, které dodají interiéru nádech přírody a zároveň hledají odolné a elegantní dekorace do svého domova nebo kanceláře. 

Jedná se o přírodní produkt, proto nebudou dvě větvičky/rostliny identické tvarem ani strukturou. Pamatujte, že sušené rostliny jsou křehké a neměly by být vystaveny povětrnostním podmínkám a přímému slunečnímu záření, nepotřebují zalévat, chraňte je také před dlouhodobým teplem, chladem a nadměrnou vlhkostí, protože tyto faktory mohou ovlivnit jejich trvanlivost a vzhled. Barvy se mohou mezi šaržemi lišit. Zlomené nebo popraskané stonky nebo listy jsou pro tento typ produktů přirozený. Obarvené rostliny časem ztrácejí barvu a při dlouhodobém vystavení příliš vysoké vlhkosti mohou pouštět barvu. 

Sušené květiny si zachovávají svou původní krásu bez nutnosti zvláštní péče. Jsou vynikající volbu pro milovníky odolných a působivých dekorativních prvků. Sušené květiny lze použít k dekoraci interiérů mnoha různými způsoby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: