Stabilizovaný Amarant - zelený

Kytice se skládá z 10 větviček. 

Délka větvičky je 80 cm. 

Odstín zelené. 

Jedná se o přírodní produkt, proto nebudou dvě větvičky identické tvarem ani strukturou. 

Ideální do váz, kompozic, kytic. 

Díky procesu stabilizace si zachovávají rostliny svůj vzhled po dlouhou dobu. 

Chraňte před přímým sluncem a zdroji tepla. 

Není vhodné používat rostliny v místnostech, ve kterých vlhkost po delší dobu překračuje 80 %. 

Velmi příjemná struktura. 

Šetrný k životnímu prostředí i lidem. 

Dostupnost Skladem
389 Kč
Stabilizovaný Amarant - zelený

Amarant je mimořádný produkt, který potěší svou sytou barvou. Díky procesu stabilizace si tato květina zachovává svou původní krásu bez nutnosti zvláštní péče. Je perfektní volbou pro ty, kteří chtějí do svého interiéru vnést trochu tropického kouzla. Tento jedinečný produkt dokonale zapadá do různých dekorativních stylů a dodává interiéru eleganci a jedinečnost. Dodává eleganci a přirozený akcent kompozicím pro různé příležitosti, od svateb až po rodinné oslavy. Jeho barva dodá svěžest a estetické kouzlo každému aranžmá. 

Jedná se o přírodní produkt, proto nebudou dvě větvičky/rostliny identické tvarem ani strukturou. Pamatujte, že stabilizované rostliny by neměly být vystaveny povětrnostním podmínkám a přímému slunečnímu záření, chraňte je také před dlouhodobým teplem, chladem a nadměrnou vlhkostí protože tyto faktory mohou ovlivnit jejich trvanlivost a vzhled. Barvy se mohou mezi šaržemi lišit. Zlomené nebo popraskané stonky nebo listy jsou pro tento typ produktů přirozený. Obarvené rostliny časem ztrácejí barvu a při dlouhodobém vystavení příliš vysoké vlhkosti mohou pouštět barvu.

Stabilizované rostliny jsou takové, ve kterých byla míza nahrazena speciálním roztokem glycerinu, chloridu hořečnatého a silikonů. Tento jedinečný a patentovaný proces umožňuje rostlinám udržet si měkkost a krásu po celá léta. Některé druhy si dokonce zachovávají svou přirozenou vůni. Proces stabilizace a k ní použité produkty jsou šetrné k životnímu prostředí. Veškeré stabilizované rostliny jsou barvené barvivy na vodní bázi, což znamená, že jsou smývatelné (rozpustné) vodou. Proto se nesmí žádné výrobky zalévat ani přímo rosit vodou. Stabilizované rostliny jsou biologicky rozložitelné. Nejedná se o umělý či plastový výrobek, což znamená, že každý trs mechu, kapradí či květiny budou jiné, žádný nebude stejný. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: