Floristická fólie "Gloss" - Mátová zeleň - Listy 58x58 cm - 20 ks

Floristická fólie "Gloss" - Mátově zelená - Listy 58x58 cm - 20 ks

Dostupnost Skladem
122 Kč
Floristická fólie "Gloss" - Mátová zeleň - Listy 58x58 cm - 20 ks

Floristická fólie "Gloss" - Mátově zelená - Listy 58x58 cm - 20 ks

Velikost

58 cm x 58 cm

Materiál

Fólie

Tloušťka

70 mikronů

Počet listů

20 ks

 

Floristická Fólie "Lesk" - Spojení Estetiky a Funkčnosti

V květinářském světě má každý detail svůj význam. Floristická fólie "Lesk" je produktem, který se vyznačuje nejen funkčností, ale především estetikou. Díky kombinaci jednolité barvy s lesklou zlatou stranou vytváří jedinečnou harmonii, dodávající květinovým kyticím zvláštní charakter. Zlaté odlesky krásně zdůrazňují barevnost květin, činíce každý kyticí nezapomenutelným.

Vyroben z materiálu BOPP, fólie "Lesk" nabízí nejen atraktivní vzhled, ale také odolnost. Tento materiál je voděodolný, což znamená, že si zachovává svůj tvar a lesk i v kontaktu s vlhkostí. Odolnost proti vráskám zajišťuje, že fólie snadno udrží svůj tvar, i během přepravy nebo skladování.

Použití fólie "Lesk" se neomezuje pouze na květinářství. Její univerzálnost z ní činí vynikající možnost pro balení dárků. Její elegantní vzhled zdůrazňuje estetické hodnoty každého balení, činíce z něj opravdovou ozdobu.

Shrnujíc, fólie floristická "Lesk" představuje spojení estetiky a funkčnosti, které dávají kyticím i dárkům zabaleným v ní výjimečný lesk.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: