Sušené Botao - (Amarelinho) - béžová

 

Kytice se skládá z 180 větviček. 

Délka větvičky je 60 cm. 

Odstín béžové.  

Jedná se o přírodní produkt, proto nebudou dvě větvičky identické tvarem ani strukturou. 

Ideální do váz, kompozic, kytic. 

Díky procesu sušení si zachovávají rostliny svůj vzhled po dlouhou dobu. 

Chraňte před přímým sluncem a zdroji tepla. 

Není vhodné používat rostliny v místnostech, ve kterých vlhkost po delší dobu překračuje 80 %. 

Velmi příjemná struktura. 

Šetrný k životnímu prostředí i lidem. 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
273 Kč
Sušené Botao - (Amarelinho) - béžová

Sušené květiny Botao také známé jako Amarelinho, jsou přírodním produktem, který díky své barvě působí velmi jemně a elegantně a proto se dokonale hodí jako doplněk téměř jakéhokoli interiérového aranžmá. Jeho malé květy připomínají roztomilé knoflíčky, které dodávají dekoracím jedinečný charakter. Díky procesu sušení si Botao zachovává svou původní krásu bez nutnosti zvláštní péče, což z jeho květů činí odolnou dekoraci. Botao se hodí skvěle jako dekorativní prvek jak na stoly, police nebo komody, kterým dodává romantický a přirozený nádech ale může být použit také jako perfektní přírodní produkt pro tvorbu kompozic pro různé příležitosti od svateb až po rodinné oslavy. Její barva se dokonale hodí k ostatním barvám a vytváří s nimi harmonickou kombinaci. Tato sušená květina je vynikající volbou pro ty, kdo mají rádi přírodní produkty, které dodají interiéru přírodní nádech a zároveň hledají odolné a elegantní dekorace do svého domova nebo kanceláře. 

Jedná se o přírodní produkt, proto nebudou dvě větvičky/rostliny identické tvarem ani strukturou. Pamatujte, že sušené rostliny jsou křehké a neměly by být vystaveny povětrnostním podmínkám a přímému slunečnímu záření, nepotřebují zalévat, chraňte je také před dlouhodobým teplem, chladem a nadměrnou vlhkostí, protože tyto faktory mohou ovlivnit jejich trvanlivost a vzhled. Barvy se mohou mezi šaržemi lišit. Zlomené nebo popraskané stonky nebo listy jsou pro tento typ produktů přirozený. Obarvené rostliny časem ztrácejí barvu a při dlouhodobém vystavení příliš vysoké vlhkosti mohou pouštět barvu. 

Sušené květiny si zachovávají svou původní krásu bez nutnosti zvláštní péče. Jsou vynikající volbu pro milovníky odolných a působivých dekorativních prvků. Sušené květiny lze použít k dekoraci interiérů mnoha různými způsoby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: