Sušená Pestrovka kulovitá PREMIUM- (Gomphrena globosa) - oranžová

Kytice váží ok. 140g. 

Délka větvičky je 40 cm. 

Buket Prémium je větší než u klasické Pestrovky. 

Oranžový odstín. 

Jedná se o přírodní produkt, proto nebudou dvě větvičky identické tvarem ani strukturou. 

Ideální do váz, kompozic, kytic. 

Díky procesu stabilizace si zachovávají rostliny svůj vzhled po dlouhou dobu. 

Chraňte před přímým sluncem a zdroji tepla. 

Není vhodné používat rostliny v místnostech, ve kterých vlhkost po delší dobu překračuje 80 %. 

Velmi příjemná struktura. 

Šetrný k životnímu prostředí i lidem. 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
152 Kč
Sušená Pestrovka kulovitá PREMIUM- (Gomphrena globosa) - oranžová

Stabilizovaná Pestrovka kulovitá (z lat. Gomphrena globosa) má krásnou, přirozeně jemnou barvu a kulaté kvítky, které z ní dělají dokonalý produkt pro téměř jakoukoliv výzdobu. Díky procesu stabilizace si Pestrovka zachovává svou původní krásu bez nutnosti zvláštní péče, což z jejích květů činí skvělou a praktickou dekoraci. Pestrovka se hodí skvěle jako dekorativní prvek do slavnostních dekorací či dokonce svatebních květin ale také jako doplněk na stoly, police nebo komody, kterým dodává romantický a přirozený nádech. Jeho barva se dokonale hodí k ostatním barvám a vytváří s nimi harmonickou kombinaci. Tato stabilizovaná květina je vynikající volbou pro ty, kdo mají rádi neobvyklé produkty, které dodají interiéru nádech přírody a zároveň hledají odolné a elegantní dekorace do svého domova nebo kanceláře. 

Jedná se o přírodní produkt, proto nebudou dvě větvičky/rostliny identické tvarem ani strukturou. Pamatujte, že stabilizované rostliny by neměly být vystaveny povětrnostním podmínkám a přímému slunečnímu záření, nepotřebují zalévat, chraňte je také před dlouhodobým teplem, chladem a nadměrnou vlhkostí, protože tyto faktory mohou ovlivnit jejich trvanlivost a vzhled. Barvy se mohou mezi šaržemi lišit. Zlomené nebo popraskané stonky nebo listy jsou pro tento typ produktů přirozený. Obarvené rostliny časem ztrácejí barvu a při dlouhodobém vystavení příliš vysoké vlhkosti mohou pouštět barvu. 

Stabilizované rostliny jsou takové, ve kterých byla míza nahrazena speciálním roztokem glycerinu, chloridu hořečnatého a silikonů. Tento jedinečný a patentovaný proces umožňuje rostlinám udržet si měkkost a krásu po celá léta. Některé druhy si dokonce zachovávají svou přirozenou vůni. Proces stabilizace a k ní použité produkty jsou šetrné k životnímu prostředí. Veškeré stabilizované rostliny jsou barvené barvivy na vodní bázi, což znamená, že jsou smývatelné (rozpustné) vodou. Proto se nesmí žádné výrobky zalévat ani přímo rosit vodou. Stabilizované rostliny jsou biologicky rozložitelné. Nejedná se o umělý či plastový výrobek, což znamená, že každý trs mechu, kapradí či květiny budou jiné, žádný nebude stejný. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: