Stabilizovaný eukalyptus Stuartiana - (Stewartiana) - zelený

Kytice se skládá z 10 větviček. 

Délka větvičky je 60 cm. 

Jedná se o přírodní produkt, proto nebudou dvě větvičky identické tvarem ani strukturou. 

Ideální do váz, kompozic, kytic. 

Díky procesu stabilizace si zachovávají rostliny svůj vzhled po dlouhou dobu. 

Chraňte před přímým sluncem a zdroji tepla. 

Není vhodné používat rostliny v místnostech, ve kterých vlhkost po delší dobu překračuje 80 %. 

Velmi příjemná struktura. 

Šetrný k životnímu prostředí i lidem.

Dostupnost Skladem
419 Kč
Stabilizovaný eukalyptus Stuartiana - (Stewartiana) - zelený

Stabilizovaný Eukalyptus Stuartiana se prezentuje jako jedinečný dekorativní doplněk, který potěší svými sytými barvami. Stabilizovaný eukalyptus si zachovává svůj charakteristický tvar i barvu, aniž by vyžadoval jakoukoliv péči, což z něj činí vynikající volbu pro milovníky odolných a stále krásných dekorativních prvků. Zelené listy eukalyptu mají velmi jemný vzhled. Tento stabilizovaný eukalyptus lze použít k dekoraci interiérů mnoha různými způsoby. Může být použit ve vázách, květináčích nebo závěsných koších a vytvořit tak působivé kompozice v obývacím pokoji, kanceláři nebo ložnici. Eukalyptus se perfektně hodí k různým dekorativním stylům, od minimalistických, přes rustikální, až po skandinávské. Jeho zelená barva vnáší do interiérů klid a dodává mu přirozený a harmonický charakter. Proces stabilizace eukalyptu probíhá bez použití škodlivých chemikálií, díky čemuž je ekologický a podporuje udržitelný rozvoj. Tento jedinečný a patentovaný proces umožňuje rostlinám a mechům udržet si měkkost a krásu po celá léta. 

Jedná se o přírodní produkt, proto nebudou dvě větvičky/rostliny identické tvarem ani strukturou. Pamatujte, že stabilizované rostliny by neměly být vystaveny povětrnostním podmínkám a přímému slunečnímu záření, chraňte je také před dlouhodobým teplem, chladem a nadměrnou vlhkostí protože tyto faktory mohou ovlivnit jejich trvanlivost a vzhled. Barvy se mohou mezi šaržemi lišit. Zlomené nebo popraskané stonky nebo listy jsou pro tento typ produktů přirozený. Obarvené rostliny časem ztrácejí barvu a při dlouhodobém vystavení příliš vysoké vlhkosti mohou pouštět barvu. 

Proces stabilizace

Stabilizované rostliny jsou takové, ve kterých byla míza nahrazena speciálním roztokem glycerinu, chloridu hořečnatého a silikonů. Tento jedinečný a patentovaný proces umožňuje rostlinám udržet si měkkost a krásu po celá léta. Některé druhy si dokonce zachovávají svou přirozenou vůni. Proces stabilizace a k ní použité produkty jsou šetrné k životnímu prostředí. Veškeré stabilizované rostliny jsou barvené barvivy na vodní bázi, což znamená, že jsou smývatelné (rozpustné) vodou. Proto se nesmí žádné výrobky zalévat ani přímo rosit vodou. Stabilizované rostliny jsou biologicky rozložitelné. Nejedná se o umělý či plastový výrobek, což znamená, že každý trs mechu, kapradí či květiny budou jiné, žádná nebude stejná. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: