Floristický papír "Přírodní prvky" - šišky - Listy 50x70 cm - 10 kusů

Floristický papír "Přírodní prvky" - šišky - Listy 50x70 cm - 10 kusů

Dostupnost Skladem
103 Kč
Floristický papír "Přírodní prvky" - šišky - Listy 50x70 cm - 10 kusů

Floristický papír "Přírodní prvky" - Šišky - Listy 50x70 cm - 10 ks

Velikost

50 cm x 70 cm

Materiál

Fólie

Tloušťka

70 mikronů

Počet arků

20 ks

 

Floristický papír ze série Winter - Jemnost ve službě eleganci

Floristický papír ze série Winter nás přenáší do kouzelné zimní vánoční atmosféry. Jeho subtilní zimní a vánoční motivy ho činí ideální volbou pro skládání kytic a balení dárků během období Vánoc.

To, co tento produkt vyniká, je jeho gramáž - 17 g. Na první pohled se může zdát, že jde o křehký papír, ale právě tato lehkost ho činí tak jedinečným. Přesně vybraná tloušťka zajišťuje jak eleganci, tak dostatečnou pevnost papíru. Umožňuje snadné modelování a skládání.

Chráněný v pevných kartonových krabičkách dorazí floristický papír ze série Winter k zákazníkovi v neporušeném stavu. Co je důležité, uvnitř obalu je papír složený, a po rozložení má impozantní rozměr 50x70 cm, což poskytuje dostatek prostoru pro tvořivou práci. Kartonové krabičky nejen chrání papír, ale také zdůrazňují jeho prémiový charakter.

Nepochybně se jedná o prémiový produkt, který se skvěle hodí nejen ve floristice. Ideální je pro balení vánočních balíčků a všech vánočních dárků. Jeho kouzlo podtrhuje každý akt obdarování v období Vánoc a přidává mu nezaměnitelnou magii.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: