Floristický papír "Přírodní prvky" - Zvonky - 50x70 cm - 10 listů

Floristický papír "Přírodní prvky" - Zvonky - 50x70 cm - 10 listů

Dostupnost Skladem
103 Kč
Floristický papír "Přírodní prvky" - Zvonky - 50x70 cm - 10 listů

Floristický papír "Přírodní prvky" - Zvonky - Listy 50x70 cm - 10 ks

Velikost

50 cm x 70 cm

Materiál

Fólie

Tloušťka

70 mikronů

Počet arků

10 ks

 

Floristický papír ze série Winter - Jemnost ve službě eleganci

Floristický papír ze série Winter nás přenáší do kouzelné zimní vánoční atmosféry. Jeho jemné zimní a vánoční motivy ho činí ideální volbou pro skládání kytic a balení dárků během vánočního období.

To, co tento produkt vyniká, je jeho gramáž - 17 g. Na první pohled může působit jako křehký papír, ale právě tato lehkost ho činí tak jedinečným. Přesně zvolená tloušťka zaručuje jak eleganci, tak dostatečnou pevnost papíru. Umožňuje snadné modelování a skládání.

Chráněný v pevných kartonových krabičkách, floristický papír ze série Winter dorazí k zákazníkovi v neporušeném stavu. Důležité je, že uvnitř obalu je papír složený a po rozložení má impresivní rozměr 50x70 cm, což poskytuje dostatek prostoru pro kreativní práci. Kartonové krabičky nejen chrání papír, ale také zdůrazňují jeho prémiový charakter.

Nepochybně se jedná o prémiový produkt, který se bude skvěle hodit nejen ve florisce. Skvěle se hodí pro balení vánočních balíčků a všech vánočních dárků. Jeho kouzlo dodá každému gestu obdarování během vánočního období neopakovatelnou magii.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: