Zákaznická podpora:kontakt@mech-mech.cz
Měna
CZK

Floristická houba - Turtle MAXI - 1ks

Kód: TURTLE MAXI 1SZT
100 Kč
Skladem

Floristická houba - Turtle MAXI - Wet - 1ks

    • Průměr houby 8 cm, výška 7 cm
    • Na zadní straně je nalepena kulatá bílá lepicí páska

Detailní informace

Detailní popis produktu

Floristická houba - Turtle MAXI - Wet - 1ks

    • Průměr houby 8 cm, výška 7 cm
    • Na zadní straně je nalepena kulatá bílá lepicí páska

Floristická houba MOKRA Turtle MAXI se samolepicí páskou je praktická pomůcka, která usnadňuje tvorbu různých druhů Floristických dekorací. Tato inovativní houba byla navržena se samolepicí páskou pro snadné a trvalé upevnění na různé povrchy.

Použití floristické houby MOKRA Turtle MAXI se samolepicí páskou je všestranné a kreativní. Díky samolepicí pásce houba snadno přilne k různým povrchům, jako je dřevo, kov, sklo nebo plast.

Vlhká houba Turtle MAXI je řádně nasycena vodou, aby vaše květiny vydržely déle čerstvé. Mikrostruktura houby zajišťuje vynikající absorpci vody, což je nesmírně důležité pro správnou hydrataci květin a zachování jejich dlouhé životnosti.

Samolepicí páska umístěná na houbě umožňuje bezpečné připevnění Floristických dekorací na různé povrchy. Není třeba používat lepidla, spínací špendlíky ani jiné upevňovací materiály, což usnadňuje a urychluje proces aranžování květin.

Floristická houba Wet Turtle MAXI se samolepicí páskou je nepostradatelnou pomůckou pro floristy a hobby floristy, kteří chtějí vytvářet jedinečné a trvanlivé květinové kompozice. Je ideální pro zdobení dárků, blahopřání, interiérů nebo jiných povrchů, které vyžadují výraznou květinovou výzdobu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: