Floristická houba - Table Deco MINI - Bílá

Floristická houba - Table Deco MINI - 1ks
Velikost: 11 x 7 x 5 cm

Dostupnost Skladem
42 Kč
Floristická houba - Table Deco MINI - Bílá

Floristická houba - Table Deco MINI - 1ks

 Velikost: 11 x 7 x 5 cm 

Floristická houba Table Deco MINI v Bílé barvě je praktický a všestranný nástroj, který se používá při zdobení stolů, Floristických aranžmá a mnoha dalších projektech.

Tato floristická houba byla speciálně navržena tak, aby vám pomohla vytvořit krásné a dlouhotrvající stolní dekorace. Její Bílá barva dokonale ladí se zelení rostlin a květin a dodá vašim kompozicím přirozený půvab a harmonii.

Floristická houba Table Deco MINI se vyznačuje velkou velikostí, takže je ideální pro větší dekorační projekty. Její velkorysá plocha umožňuje umístit více květin, listů a dalších dekorativních prvků a vytvořit tak působivá aranžmá.

Zelená barva houbičky má také praktické využití, lze ji namočit do vody a udržet tak květiny déle svěží a hydratované. Rostliny tak zůstanou krásné a svěží po delší dobu.

 

Závěrem lze říci, že floristická houba Table Deco MINI v Bílé barvě je spolehlivým nástrojem, který pomáhá vytvářet působivé stolní a květinové dekorace. Její velké rozměry, odolnost a schopnost udržet vlhkost z ní činí nezbytný doplněk pro profesionální floristy a nadšence do dekorací, kteří chtějí vytvářet jedinečná a krásná aranžmá.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: