Zákaznická podpora:kontakt@mech-mech.cz
Měna
CZK

Floristická fólie - Srdíčka zelená - listy 58x58 cm - 20ks

Kód: P-XXY015 095 GREEN
105 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Květinová fólie - Srdíčka zelená - listy 58x58 cm - 20ks


Velikost58 cm x 58 cmMateriálFólieTloušťka65 mikronůPočet listů20 ks
Květinářská fólie, voděodolná, vyrobená z BOPP (polypropylenové fólie) je oblíbeným výrobkem používaným v květinářství. Materiál BOPP se vyznačuje vysokou pevností, pružností, což z něj činí vynikající volbu pro tvorbu dekorativních obalů a dekorací ve floristice.


Fólie má jednotnou barvu, což umožňuje konzistentní a estetický vzhled kytic a květinových dekorací. Drobná srdíčka umístěná na fólii působí jemně a romanticky. Symbolika srdce je běžně spojována s láskou, náklonností a péčí, a proto se fólie se vzorem srdce skvěle hodí pro různé příležitosti spojené s vyjádřením lásky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Floristická fólie - Srdíčka zelená - listy 58x58 cm - 20ks


Velikost58 cm x 58 cmMateriálFólieTloušťka65 mikronůPočet listů20 ks
Floristická fólie, voděodolná, vyrobená z BOPP (polypropylenové fólie) je oblíbeným výrobkem používaným v květinářství. Materiál BOPP se vyznačuje vysokou pevností, pružností, což z něj činí vynikající volbu pro tvorbu dekorativních obalů a dekorací ve floristice.


Fólie má jednotnou barvu, což umožňuje konzistentní a estetický vzhled kytic a Floristických dekorací. Drobná srdíčka umístěná na fólii působí jemně a romanticky. Symbolika srdce je běžně spojována s láskou, náklonností a péčí, a proto se fólie se vzorem srdce skvěle hodí pro různé příležitosti spojené s vyjádřením lásky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: