Zákaznická podpora:kontakt@mech-mech.cz
Měna
CZK

Floristická fólie - Srdce z růží - archy 58x58 cm - 20ks

Kód: P-XXY007 116 PINK WHITE
105 Kč
Skladem

Floristická fólie - Srdce z růží - archy 58x58 cm - 20ks


Velikost58 cm x 58 cmMateriálFólieTloušťka65 mikronůPočet listů20 ks
Květinářská fólie z polypropylenové fólie BOPP je univerzální výrobek používaný v květinářství. Materiál BOPP je pružný, odolný, což z něj činí ideální volbu pro vytváření dekorativních obalů a dekorací ve floristice.


Jednotná barva floristické fólie umožňuje dosáhnout konzistentního a elegantního vzhledu kytic a květinových dekorací. K dispozici je celá řada barev, které umožňují sladit fólii s konkrétním tématem, preferencemi zákazníka nebo charakterem příležitosti.


Vzor srdíček symbolizuje lásku, náklonnost a péči. Květinová fólie se srdíčky je obzvláště oblíbená pro romantické příležitosti, jako je Valentýn, výročí nebo zásnuby. Lze ji použít také při svatbách pro zdůraznění romantické atmosféry obřadu nebo jako dekorativní prvek při oslavách lásky a blízkosti.


Květinová fólie z materiálu BOPP je všestranný výrobek, který dává floristům možnost kreativně experimentovat a přidávat do květinových aranžmá výrazné akcenty. Díky své jednobarevnosti a srdíčkovému vzoru ji lze použít k vyjádření citů a dodání romantického nádechu při nejrůznějších příležitostech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Floristická fólie - Srdce z růží - archy 58x58 cm - 20ks


Velikost58 cm x 58 cmMateriálFólieTloušťka65 mikronůPočet listů20 ks
Floristická fólie z polypropylenové fólie BOPP je univerzální výrobek používaný v květinářství. Materiál BOPP je pružný, odolný, což z něj činí ideální volbu pro vytváření dekorativních obalů a dekorací ve floristice.


Jednotná barva floristické fólie umožňuje dosáhnout konzistentního a elegantního vzhledu kytic a Floristických dekorací. K dispozici je celá řada barev, které umožňují sladit fólii s konkrétním tématem, preferencemi zákazníka nebo charakterem příležitosti.


Vzor srdíček symbolizuje lásku, náklonnost a péči. Floristická fólie se srdíčky je obzvláště oblíbená pro romantické příležitosti, jako je Valentýn, výročí nebo zásnuby. Lze ji použít také při svatbách pro zdůraznění romantické atmosféry obřadu nebo jako dekorativní prvek při oslavách lásky a blízkosti.


Floristická fólie z materiálu BOPP je všestranný výrobek, který dává floristům možnost kreativně experimentovat a přidávat do Floristických aranžmá výrazné akcenty. Díky své jednobarevnosti a srdíčkovému vzoru ji lze použít k vyjádření citů a dodání romantického nádechu při nejrůznějších příležitostech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: