Floristická fólie - Srdce bílá - listy 58x58 cm - 20ks

Floristická fólie - Srdce bílá - archy 58x58 cm - 20ks

Dostupnost Skladem
116 Kč
Floristická fólie - Srdce bílá - listy 58x58 cm - 20ks

Floristická fólie - Srdce bílá - archy 58x58 cm - 20ks

 


Velikost


58 cm x 58 cm


Materiál


Fólie


Tloušťka


65 mikronů


Počet listů


20 ks

 

 

 

Floristická fólie vyrobená z polypropylenové fólie BOPP je univerzální výrobek používaný ve floristice. Materiál BOPP je pružný, odolný, což z něj činí ideální volbu pro vytváření dekorativních obalů a dekorací ve floristice.

 

Jednotná barva floristické fólie umožňuje dosáhnout konzistentního a elegantního vzhledu kytic a Floristických dekorací. K dispozici je celá řada barev, které umožňují sladit fólii s konkrétním tématem, preferencemi zákazníka nebo charakterem příležitosti.

 

Vzor srdíček symbolizuje lásku, náklonnost a péči. Floristická fólie se srdíčky je obzvláště oblíbená pro romantické příležitosti, jako je Valentýn, výročí nebo zásnuby. Lze ji použít také při svatbách pro zdůraznění romantické atmosféry obřadu nebo jako dekorativní prvek při oslavách lásky a blízkosti.

 

Floristická fólie z materiálu BOPP je všestranný výrobek, který dává floristům možnost kreativně experimentovat a přidávat do Floristických aranžmá výrazné akcenty. Díky své jednobarevnosti a srdíčkovému vzoru ji lze použít k vyjádření citů a dodání romantického nádechu při nejrůznějších příležitostech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: