Floristická fólie - Gazette Burgundy + Cream - archy 58x58 cm - 20ks

Floristická fólie - Gazette Burgundy + Cream - Prostěradlo 58x58 cm - 20ks

Dostupnost Skladem
110 Kč
Floristická fólie - Gazette Burgundy + Cream - archy 58x58 cm - 20ks

Floristická fólie - Gazette Burgundy + Cream - Prostěradlo 58x58 cm - 20ks

 


Velikost


58 cm x 58 cm


Materiál


Fólie


Tloušťka


70 mikronů


Počet listů


20 ks

 

 

 

Voděodolná floristická fólie vyrobená z materiálu BOPP s jednostranným potiskem připomínajícím noviny je vynikajícím výrobkem pro tvorbu krásných a trvanlivých kytic a Floristických dekorací. Jednou z jejích hlavních výhod je nepronikání vody, čímž se liší od tradičního floristického papíru.

 

Díky své voděodolnosti floristická fólie neabsorbuje vodu z vázy ani z mokrých stonků.

 

Další důležitou výhodou floristické fólie oproti floristickému papíru je její pevnost. Papír se snadno pomačká a je náchylný k poškození vlhkostí. Floristická fólie je mnohem odolnější vůči pomačkání a zachovává si svůj původní tvar, což je důležité při vytváření přesných a estetických Floristických kompozic.

 

Kromě toho je floristická fólie ideálně rozřezána na archy o rozměrech 58x58 cm, což usnadňuje její použití a skladování. Její velikost můžete snadno přizpůsobit svým potřebám tak, že ji nastříháte na správný rozměr, aby dokonale odpovídala vaší kytici nebo dekoraci.

 

Floristická fólie s potiskem připomínajícím noviny na jedné straně dodává Floristickým aranžmá originalitu a charakter. Na druhé straně má jednobarevnou barvu, která může tvořit kontrast nebo ladit se zvolenými barvami květin.

 

Souhrnně lze říci, že voděodolná floristická fólie je funkční a estetický výrobek, který nabízí mnoho výhod oproti tradičnímu floristickému papíru. Díky své voděodolnosti, trvanlivosti a snadnému řezání je vynikající volbou pro všechny floristy, kteří chtějí vytvářet působivá a profesionální Floristická aranžmá.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: