Floristická fólie - Puntíky Lilac - Listy 58x58 cm - 20ks

Floristická fólie - Dots Lilac - Listy 58x58 cm - 20ks

Dostupnost Skladem
104 Kč
Floristická fólie - Puntíky Lilac - Listy 58x58 cm - 20ks

Floristická fólie - Dots Lilac - Listy 58x58 cm - 20ks

 


Velikost


58 cm x 58 cm


Materiál


Fólie


Tloušťka


65 mikronů


Počet listů


20 ks

 

 

 

Floristická fólie je vyrobena z BOPP (polypropylenová fólie odolná proti roztržení). Fólie je voděodolná a vodoodpudivá, což zaručuje ochranu proti vlhkosti a nasákavosti.

 

Jednou ze specifických vlastností floristické fólie je její oboustranné zbarvení. Jedna strana fólie je pokryta jemnými tečkami, které jí dodávají jedinečný a elegantní vzhled. Tato jemná struktura dodává Floristickým kompozicím jemnost a zajímavý vzor.

 

Floristická fólie je nejen praktická a estetická, ale poskytuje také mnoho možností kreativního využití. Lze ji použít jako obal na kytice, dárkový doplněk.

 

Balení floristické fólie obsahuje 20 listů o rozměrech 58x58 cm. Dokonalý střih fólie usnadňuje její použití a skladování.

 

Závěrem lze říci, že floristická fólie z materiálu BOPP, oboustranně barvená, z jedné strany v drobných tečkách, je elegantní a praktický výrobek, který najde uplatnění při tvorbě nejrůznějších Floristických kompozic. Díky své nepromokavosti, vodoodpudivosti a jedinečnému designu je vynikající volbou pro floristy, kteří chtějí svým kyticím dodat jedinečný nádech a styl.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: