Floristická fólie - bílá - listy 50x58 cm - 15ks

Floristická fólie - bílá s černým nápisem - archy 50x58 cm

Dostupnost Skladem
104 Kč
Floristická fólie - bílá - listy 50x58 cm - 15ks

Floristická fólie - bílá s černým nápisem - archy 50x58 cm

 


Velikost


50x58 cm


Materiál


Fólie


Počet listů v balení


15 ks

 

 

 

Floristická fólie v arších 50x58 cm je praktický výrobek pro balení a obalování Floristických kytic. Je jedinečná díky ozdobnému nápisu, který dodává kyticím zvláštní nádech. Tato voděodolná fólie nabízí mnoho možností a výhod při vytváření estetických obalů.

 

Hlavní výhodou květinové fólie je, že je vodotěsná. Díky tomu nenasává vlhkost z váz, což je důležité zejména při přepravě a prezentaci květin.

 

Balení obsahující 15 listů floristické fólie poskytuje široký prostor pro kreativní experimentování. Můžete použít různé barvy a vzory fólie a vytvořit tak jedinečné a personalizované obaly na květinové kytice a dárky. Velký počet listů poskytuje dostatek materiálu pro balení různých kompozic, malých i větších.

 

Floristická fólie v arších 50x58 cm je nepostradatelnou pomůckou pro floristy a ty, kteří vytvářejí dárkové obaly. Její nepromokavost, odolnost a trvanlivost dává mnoho tvůrčích možností. Díky této fólii můžete vytvořit atraktivní, funkční a estetické obaly, které dodají kyticím a dárkům jedinečný charakter.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: