Sušená Černucha - (Nigella) - červená

Kytice se skládá z 30 větviček. 

Délka větvičky je 60 cm. 

Červený odstín. 

Jedná se o přírodní produkt, proto nebudou dvě větvičky identické tvarem ani strukturou. 

Ideální do váz, kompozic, kytic. 

Díky procesu sušení si zachovávají svůj vzhled po dlouhou dobu. 

Chraňte před přímým sluncem a zdroji tepla. 

Není vhodné používat rostliny v místnostech, ve kterých vlhkost po delší dobu překračuje 80 %. 

Šetrný k životnímu prostředí i lidem. 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
177 Kč
Sušená Černucha - (Nigella) - červená

Sušená Černucha zvaná také Nigella Damascena má krásné, velké, barevné květy. Díky procesu sušení si zachovává svou krásu bez nutnosti zvláštní péče, což z jejích květů činí odolnou dekoraci. Černucha se hodí skvěle jako dekorativní prvek jak na stoly, police nebo komody, kterým dodává romantický a přirozený nádech ale může být použit také jako perfektní přírodní produkt pro tvorbu kompozic pro různé příležitosti od svateb až po rodinné oslavy. Její barva se dokonale hodí k ostatním barvám a vytváří s nimi harmonickou kombinaci. Tato sušená květina je vynikající volbou pro ty, kdo mají rádi přírodní produkty, které dodají interiéru přírodní nádech a zároveň hledají odolné a elegantní dekorace do svého domova nebo kanceláře. 

Jedná se o přírodní produkt, proto nebudou dvě větvičky/rostliny identické tvarem ani strukturou. Pamatujte, že sušené rostliny jsou křehké a neměly by být vystaveny povětrnostním podmínkám a přímému slunečnímu záření, nepotřebují zalévat, chraňte je také před dlouhodobým teplem, chladem a nadměrnou vlhkostí, protože tyto faktory mohou ovlivnit jejich trvanlivost a vzhled. Barvy se mohou mezi šaržemi lišit. Zlomené nebo popraskané stonky nebo listy jsou pro tento typ produktů přirozený. Obarvené rostliny časem ztrácejí barvu a při dlouhodobém vystavení příliš vysoké vlhkosti mohou pouštět barvu. 

Sušené květiny si zachovávají svou původní krásu bez nutnosti zvláštní péče. Jsou vynikající volbu pro milovníky odolných a působivých dekorativních prvků. Sušené květiny lze použít k dekoraci interiérů mnoha různými způsoby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: