Stabilizované bukové větve - 1 kg - červené

V balení 1kg. 

Délka větvičky je 60+ cm. 

Odstín červené.  

Jedná se o přírodní produkt, proto nebudou dvě větvičky identické tvarem ani strukturou. 

Ideální do váz, kompozic, kytic. 

Díky procesu stabilizace si zachovávají rostliny svůj vzhled po dlouhou dobu. 

Chraňte před přímým sluncem a zdroji tepla. 

Není vhodné používat rostliny v místnostech, ve kterých vlhkost po delší dobu překračuje 80 %. 

Velmi příjemná struktura. 

Šetrný k životnímu prostředí i lidem. 

Dostupnost Skladem
321 Kč
Stabilizované bukové větve - 1 kg - červené

Stabilizované bukové větve jsou mimořádným produktem, který do interiéru vnáší eleganci, hravost a jedinečný přírodní akcent. Díky procesu stabilizace si zachovává svou původní krásu bez nutnosti zvláštní péče. Je vynikající volbu pro milovníky odolných a působivých dekorativních prvků. Listy stabilizované palmy mají krásný přírodní odstín, který se neztratí v žádném interiéru. Tyto bukové větvičky lze použít k dekoraci interiérů mnoha různými způsoby. Můžete jím ozdobit stěny, komody nebo police a dodat prostoru intenzivní a elegantní dotek přírody.  Stabilizované bukové větve se dokonale hodí k různým dekorativním stylům, od klasických přes rustikální až po industriální. Sytá barva vnáší do interiérů energii a vášeň a dodává jim příjemný a dynamický charakter. Proces stabilizace bukových větví probíhá bez použití škodlivých chemikálií, díky čemuž je ekologický a podporuje udržitelný rozvoj. 

Jedná se o přírodní produkt, proto nebudou dvě větvičky/rostliny identické tvarem ani strukturou. Pamatujte, že stabilizované rostliny by neměly být vystaveny povětrnostním podmínkám a přímému slunečnímu záření, nepotřebují zalévat, chraňte je také před dlouhodobým teplem, chladem a nadměrnou vlhkostí, protože tyto faktory mohou ovlivnit jejich trvanlivost a vzhled. Barvy se mohou mezi šaržemi lišit. Zlomené nebo popraskané stonky nebo listy jsou pro tento typ produktů přirozený. Obarvené rostliny časem ztrácejí barvu a při dlouhodobém vystavení příliš vysoké vlhkosti mohou pouštět barvu.

Stabilizované rostliny jsou takové, ve kterých byla míza nahrazena speciálním roztokem glycerinu, chloridu hořečnatého a silikonů. Tento jedinečný a patentovaný proces umožňuje rostlinám udržet si měkkost a krásu po celá léta. Některé druhy si dokonce zachovávají svou přirozenou vůni. Proces stabilizace a k ní použité produkty jsou šetrné k životnímu prostředí. Veškeré stabilizované rostliny jsou barvené barvivy na vodní bázi, což znamená, že jsou smývatelné (rozpustné) vodou. Proto se nesmí žádné výrobky zalévat ani přímo rosit vodou. Stabilizované rostliny jsou biologicky rozložitelné. Nejedná se o umělý či plastový výrobek, což znamená, že každý trs mechu, kapradí či květiny budou jiné, žádný nebude stejný.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: