Zákaznická podpora:kontakt@mech-mech.cz
Měna
CZK

Řeřicha Dánská (Lepidium sativum) - Žlutá

Kód: LEPIDIUM ZOLTE
Značka: mech-mech.cz
152 Kč
Skladem

Řeřicha Dánská (Lepidium sativum) - Žlutá

Váha: ~120g
Délka: 60cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řeřicha Dánská (Lepidium sativum) - Žlutá

Váha: ~120g
Délka: 60cm

Řeřicha Dánská, také známá jako Lepidium sativum v žluté variantě, představuje se jako jedinečný dekorační prvek. Sušená semínka tohoto produktu jsou vynikající ozdobou v různých aranžmá.

Jeho výjimečný půvab plyne z intenzivní žluté barvy, která dodává eleganci a charakter každé kompozici. Žlutá semínka řeřichy Dánské jsou často využívána k ozdobě květinových kytic, dekoracím stolů a dárkovým kompozicím.

Nespornou výhodou tohoto produktu je jeho univerzálnost. Díky intenzivnímu žlutému odstínu skvěle ladí s ostatními dekorativními prvky, dodávajíc celku výrazný a stylový vzhled.

Řeřicha Dánská nejen přidává estetického půvabu, ale je také trvalým řešením. Její sušená semínka si dlouho uchovávají intenzitu barvy, umožňující opakované využití v různých aranžmá.

Díky výraznému žlutému odstínu skvěle zdůrazňují hlavní dekorativní prvky, aniž by je přehlušovaly, ale vytvářejí výraznou a doplňující celkovou ozdobu. Jejich intenzivní barva a snadná integrace do různých dekoračních projektů je činí ceněným produktem v oblasti dekorací.

 

*Každá rostlina je přírodní a jedinečná - Nejsou dvě identické.
Barvy mezi dávkami se mohou lišit.
Lámané, rozlámané, prasklé lístky, stonky nebo listy jsou přirozené pro tento typ produktů.
Rostliny barvené časem ztrácejí barvu. Chránit před dlouhodobým teplem, chladem a nadměrnou vlhkostí. Rostlina nesmí být vystavena přímému působení slunečních paprsků nebo zdrojů tepla.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: