Zákaznická podpora:kontakt@mech-mech.cz
Měna
CZK

Řeřicha Dánská (Lepidium sativum) - Mátová

Kód: LEPIDIUM MIETOWE
Značka: mech-mech.cz
152 Kč
Skladem

Řeřicha Dánská (Lepidium sativum) - Mátová
Váha: ~120g
Délka: 60cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řeřicha Dánská (Lepidium sativum) - Mátová
Váha: ~120g
Délka: 60cm

Řeřicha Dánská, známá také jako Lepidium sativum v odstínu mátové, představuje se jako jedinečný dekorační prvek. Sušená semínka tohoto produktu jsou vynikající ozdobou v různých aranžmá.

Jeho jedinečný charakter plyne z jemného odstínu mátové barvy, který dodává eleganci a charakter každé kompozici. Semínka řeřichy Dánské v odstínu mátové jsou často využívána k ozdobě květinových kytic, dekoracím stolů a dárkovým kompozicím.

Hlavní výhodou tohoto produktu je jeho univerzálnost. Díky jemnému odstínu mátové skvěle ladí s ostatními dekorativními prvky, dodávajíc celku decentní a stylový vzhled.

Řeřicha Dánská nejen přidává estetický půvab, ale je také trvalým řešením. Její sušená semínka si dlouho uchovávají intenzitu barvy, umožňující opakované využití v různých aranžmá.

Díky jemnému odstínu mátové skvěle zdůrazňují hlavní dekorativní prvky, aniž by je přehlušovaly, ale vytvářejí subtilní a doplňující celkovou ozdobu. Jejich přirozený vzhled a snadná integrace do různých dekoračních projektů je činí ceněným produktem v oblasti dekorací.

*Každá rostlina je přírodní a jedinečná - Nejsou dvě identické.
Barvy mezi dávkami se mohou lišit.
Lámané, rozlámané, prasklé lístky, stonky nebo listy jsou přirozené pro tento typ produktů.
Rostliny barvené časem ztrácejí barvu. Chránit před dlouhodobým teplem, chladem a nadměrnou vlhkostí. Rostlina nesmí být vystavena přímému působení slunečních paprsků nebo zdrojů tepla.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: