Floristická fólie "Gloss" - Červené víno - Listy 58x58 cm - 20 ks

Floristická fólie "Gloss" - Růžové víno - Listy 58x58 cm - 20 ks

Dostupnost Skladem
122 Kč
Floristická fólie "Gloss" - Červené víno - Listy 58x58 cm - 20 ks

Floristická fólie "Gloss" - Růžové víno - Listy 58x58 cm - 20 ks

Velikost

58 cm x 58 cm

Materiál

Fólie

Tloušťka

70 mikronů

Počet listů

20 ks

 

Květinářská Fólie "Lesk" - Spojení Estetiky a Funkcionality

V květinářském světě má každý detail svůj význam. Květinářská fólie "Lesk" je produktem, který se vyznačuje nejen funkčností, ale především estetikou. Díky kombinaci jednolité barvy s lesklou zlatou stranou vytváří jedinečnou harmonii, která dodává květinovým kyticím zvláštní charakter. Zlaté reflexy krásně podtrhují barevnost květin a činí každou kytici nezapomenutelnou.

Vyrobená z materiálu BOPP, fólie "Lesk" zaručuje nejen atraktivní vzhled, ale také trvanlivost. Tento materiál je voděodolný, což znamená, že si i v kontaktu s vlhkostí udržuje svůj tvar a lesk. Odolnost proti zmačkání zajišťuje, že fólie si snadno udržuje svůj tvar, dokonce i během přepravy nebo skladování.

Použití fólie "Lesk" se neomezuje pouze na květinářství. Její všestrannost znamená, že se skvěle hodí také k balení dárků. Její elegantní vzhled zvyšuje estetickou hodnotu každého obalu a činí z něj opravdovou ozdobu.

Shrnutí: Květinářská fólie "Lesk" je spojením estetiky a funkčnosti, které činí jak kytice květin, tak dárky zabalené do ní zvláštními.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: