Zákaznická podpora:kontakt@mech-mech.cz
Měna
CZK

Sušený helichrysum - (Helichrysum italicum) - Růžový

Kód: KOCANKA WLOSKA ROZOWA
Značka: mech-mech.cz
195 Kč
Skladem

Sušený helichrysum - (Helichrysum italicum) - Růžový
Hmotnost: asi 40 g
Délka: asi 50 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sušený helichrysum - (Helichrysum italicum) - Růžový
Hmotnost: asi 40 g
Délka: asi 50 cm

Vysušený helichrysum zabarvený do růžova je mimořádně efektním dekoračním prvkem. Jeho jemné růžové odstíny přidávají subtilitu a romantiku do květinových aranžmá, vytvářejíce jedinečné kompozice.

Květiny helichrysum v odstínech růžové skvěle ladí s různými barvami a texturami, což z nich činí populární volbu v květinářském průmyslu. Jsou skvělým doplňkem k bouquetům, věncům a jiným dekoracím, dodávají jim jemný a ženský charakter.

Vysušený helichrysum v růžové barvě se skvěle hodí pro tvorbu svatebních dekorací, přidává k nim romantické kouzlo. Jeho trvanlivost a originalita umožňují vytvářet nezapomenutelné aranžmá, které budou krásnou vzpomínkou na dlouhou dobu.

Navíc, růžový helichrysum lze použít v každodenních interiérových dekoracích, přináší jemný barevný akcent a decentní vůni. Stojí za zmínku, že takové květiny nejen ozdobují prostor, ale také přinášejí s sebou romantickou atmosféru a pozitivní vibrace.

Shrnujíc, vysušený helichrysum v odstínech růžové není pouze estetickým prvkem dekorace, ale také subtilním způsobem, jak přidat kouzlo a barvu různým květinářským a interiérovým projektům.

 

*Každá rostlina je přírodní a jedinečná - Neexistují dvě identické.
Barvy mezi šaržemi se mohou lišit.
Lámané, rozbité nebo prasklé okvětní lístky, stonky nebo listy jsou přirozené pro tyto druhy produktů.
Barvené rostliny mohou s časem ztrácet svou barvu. Chránit před dlouhodobým teplem, chladem a nadměrnou vlhkostí. Rostlina by neměla být vystavena přímému slunečnímu záření nebo zdrojům tepla.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: