Zákaznická podpora:kontakt@mech-mech.cz
Měna
CZK

Řeřicha Dánská (Lepidium sativum) - Vřes

Kód: LEPIDIUM WRZOSOWE
Značka: mech-mech.cz
152 Kč
Skladem

Řeřicha Dánská (Lepidium sativum) - Vřes

Hmotnost: ~120 g
Délka: 60 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řeřicha Dánská (Lepidium sativum) - Vřes

Hmotnost: ~120 g
Délka: 60 cm

Řeřicha Dánská, také známá jako Lepidium sativum ve fialovém provedení, představuje jedinečný dekorační prvek. Sušená semínka tohoto produktu jsou skvělým doplňkem do různých aranžmá.

Jeho unikátní charakter vychází z jemného fialového odstínu, který dodává eleganci a charakter každé kompozici. Semínka Řeřicha Dánská ve fialovém provedení jsou často využívána k ozdobení květinových kytic, ozdobných stolních dekorací či dárkových kompozic.

Hlavní výhodou tohoto produktu je jeho všestrannost. Díky jemnému fialovému odstínu se skvěle snoubí s ostatními dekoračními prvky, dodávajíce celku decentní a stylový vzhled.

Řeřicha Dánská není pouze estetickým prvkem, ale také trvanlivým řešením. Její sušená semínka si dlouho uchovávají intenzitu barvy, což umožňuje jejich opakované využití v různých aranžmá.

Dále, díky jemnému fialovému odstínu, semínka Řeřicha Dánská skvěle zdůrazňují hlavní dekorační prvky, aniž by je přehlušovaly, ale jemně je doplňují. Jejich přirozený vzhled a snadná integrace do různých dekoračních projektů činí z nich ceněný produkt v oblasti dekorace.

*Každá rostlina je přírodní a jedinečná - Nejsou dvě identické.
Barvy mezi dávkami se mohou lišit.
Lámané, rozlámané, prasklé lístky, stonky nebo listy jsou přirozené pro tento typ produktů.
Rostliny barvené časem ztrácejí barvu. Chránit před dlouhodobým teplem, chladem a nadměrnou vlhkostí. Rostlina nesmí být vystavena přímému působení slunečních paprsků nebo zdrojů tepla.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: