Floristická fólie - "Elegant" Broskev - role 58cm x 10m

Floristická fólie - "Elegant" Broskev - role 58cm x 10m

Dostupnost Skladem
122 Kč
Floristická fólie - "Elegant" Broskev - role 58cm x 10m

Voděodolná floristická fólie "Elegant" - Broskev - role 58cm x 10m


Velikost58 cm x 10 mMateriálFólieTloušťka65 mikronů

Floristická fólie z řady Elegant je výrobek výjimečné kvality a vlastností, které z něj činí vynikající pomůcku ve floristice. Je vyrobena z BOPP (polypropylenové lesklé fólie), je voděodolná a odolná vůči vodě.


Jedním z důležitých parametrů této fólie je její tloušťka, která činí 65 mikronů. Ve srovnání s běžným listem papíru je floristická fólie mnohem tenčí. Běžný list papíru má obvykle tloušťku kolem 80-120 mikronů, což znamená, že tato fólie je mnohem tenčí a pružnější. Díky tomu ji lze snadno modelovat a přizpůsobovat různým tvarům kytic nebo dekorací.


Velikost role fólie je 58 cm na šířku a 10 m na délku, což poskytuje dostatek materiálu pro mnoho floristických projektů.


Floristická fólie z řady Elegant je nejen praktická, ale také estetická. Její lesklý vzhled dodá každému aranžmá eleganci a jedinečnost.


Díky kombinaci kvalitních materiálů a praktických vlastností je Floristická fólie řady Elegant spolehlivým partnerem pro floristy a milovníky krásných kytic. Poskytuje odolnost, ochranu a elegantní vzhled a umožňuje vytvářet jedinečné květinové kompozice.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: