Čirok Bělený (Sorghum) - 5ks

Čirok Bělený (Sorghum) - kytice. 

Hmotnost:~200g-250g. 
Délka větvičky: cca 60 cm. 
Počet kusů v kytici: cca 5-7 ks.

Dostupnost Skladem
183 Kč
Čirok Bělený (Sorghum) - 5ks

Čirok Bělený (Sorghum) - kytice

Hmotnost:~200g-250g. 
Délka větvičky: cca 60 cm. 
Počet kusů v kytici: cca 5-7 ks

Fotografie prezentuje celou kytici. Fotografie byla pořízena v profesionálním fotoboxu bez stínu.

 

Sušené sorgo millo, také známé jako Sorghum, je výjimečný dekorační produkt, který vnáší do interiérů eleganci, jemnou bělost a specifický rostlinný akcent. Vyznačuje se krásnými, dlouhými klasy v jemném, běleném odstínu, které si zachovávají svou původní krásu díky speciálnímu procesu bělení.

Bělené sorgo millo je skvělou volbou pro ty, kteří hledají aranžmá s jasnou a střídmou estetikou. Jeho jemná barva a textura dodávají interiérům lehkost a eleganci, vytvářejíce atmosféru harmonie a čistoty. Je to ideální doplněk pro ty, kteří chtějí přinést do svého domova moderní rostlinný akcent, zachovávajíce přitom minimalistickou a elegantní estetiku.

V interiérové dekoraci může bělené sorgo millo být použito mnoha různými způsoby. Může zdobit stoly jako originální ubrus nebo aranžmá, dodávajíc prostoru specifický, jemný rostlinný akcent. Může být také využito jako dekorační prvek v visících girlandách nebo věncích, což přináší místnostem jemný a moderní akcent.

Jedním z hlavních předností sušeného sorgo millo je jeho dlouhodobost. Díky speciálnímu procesu bělení si klasy zachovávají svůj specifický odstín a texturu po dlouhou dobu, což umožňuje těšit se z nich po mnoho měsíců bez potřeby péče nebo zalévání.

Shrnujíc, bělené sorgo millo je nejen krásný dekorační prvek, ale také praktická a trvanlivá volba. Jeho jemný odstín a elegantní vzhled vnášejí do interiérů harmonii a čistotu, vytvářejíce jedinečný a estetický dekorační zážitek. Je to ideální doplněk pro milovníky minimalistické krásy, kteří chtějí do svého domova přinést jemný rostlinný akcent a elegantní estetiku.

Každá rostlina je přírodní a jedinečná – neexistují dvě identické. Barvy/odstíny se mohou mezi jednotlivými šaržemi lišit. Nalomené, zlomené nebo popraskané okvětní lístky, stonky nebo listy jsou pro tento typ výrobku přirozené. Větvičky/kytice mohou být pro účely přepravy zkráceny, což ovlivní hmotnost celé kytice, pokud si přejete obdržet zboží bez zkrácení, zvolte prosím POVINNĚ doručení kurýrem a informujte nás o tom ve zprávě prodejci.

Vlastnosti sušených/stabilizovaných rostlin
- ekologická alternativa umělých/plastových rostlin
- sušené rostliny mají tendenci se drolit/drobit – jedná se o vlastnost výrobku a nevztahuje se na to záruka
- některé se vyskytují přirozeně v několika barvách/jiné jsou barveny přírodními barvivy na bázi vody
- drobná poškození listů/květů, natržení jsou běžnou vlastností výrobku
- bělení nemusí vždy vést ke sněhově bílé barvě rostlin – u bělené rostliny jsou možné barevné přechody do béžové/ecru
- barvené rostliny mohou časem blednout
- nevystavujte je dlouhodobě vysoké vlhkosti; přímému působení slunečního záření
- po vyjmutí z obalu je třeba s nimi opatrně manipulovat a upravit je (rozebrat), pokud je chcete dát do vázy v nezměněné podobě
- ze stabilizovaných rostlin skladovaných v nevhodných podmínkách se může vytrácet stabilizační činidlo/barvivo

Použití rostlin:

  • kompozice
  • svatby a zásnuby
  • rustikální, venkovské, selské a boho dekorace
  • kytice
  • květinové dekorace
  • doplňky k živým květinám
  • věnce, věnečky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: